Myśl tygodnia: „Ani miłość bez nadziei, ani nadzieja bez miłości, ani jedno ni drugie bez WIARY.” (Św. Augustyn)

1. Dzisiaj przed kościołem przedstawicielka związku lekarzy Doctors Africa, zbiera ofiary do puszek na leczenie dzieci w Afryce.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
  • w poniedziałek – koronka za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
  • w sobotę – nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową o godz. 19.00.

1. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
  • czwartek – św. benedykta, patrona Europy,
  • piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męcz.
  • sobota – św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.

1. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Węgrzyn, Zdzisław Gajewski, Józefa Lech, Agnieszka Rodzaj, Krystyna Gawąd, Joanna Kowalczyk, Agnieszka Stokłosa.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku są między innymi „Gość Niedzielny”, „Niedziela” – z artykułem o naszym pikniku i „Promyczek” dla dzieci.

1. Naszym piknikiem nastąpiło oficjalne otwarcie miejsca koło stawów, dlatego można tam sobie spacerować, odpoczywać. Tylko bardzo proszę, aby dbać o to miejsce, nie zaśmiecać i nie wjeżdżać tam pojazdami.