Myśl tygodnia: „Ani miłość bez nadziei, ani nadzieja bez miłości, ani jedno ni drugie bez WIARY.” (Św. Augustyn)

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
  • w poniedziałek – koronka za dusze w czyśćcu cierpiące,
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
  • w piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
  • w sobotę –nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

1. Została podpisana umowa z wykonawcą renowacji polichromii w prezbiterium naszego kościoła i w niedługim czasie rozpoczną się prace. Środki zostały pozyskane z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Janina Durak, Zofia Noskowicz, Agnieszka Noskowicz, Stanisław Mucha, Krzysztof Łagos, Małgorzata Łagos, Halina Fasuga.

1. Związek lekarzy z projektu Doctors Africa składa Wam serdeczne podziękowanie za ofiary składane do puszek w miniona niedzielę, dzięki którym mogą pomagać dzieciom z Afryki. Złożyliście 3341 zł.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku są między innymi „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Promyczek” dla dzieci.

1. Klub sportowy „Polanka” z Nieszkowic Wielkich, zaprasza dzisiaj na piknik rodzinny, który odbędzie się na boisku sortowym w Nieszkowicach Wielkich od godz. 15:00.