Myśl tygodnia: „Najlepsza rzecz, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać i szanować ich matkę”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.

2. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na modlitwę Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w czwartek i piątek – na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W czwartek na drogę krzyżową zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami. Po Mszy św. będzie spotkanie.

3. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– środa – o godz. 16:00 kandydatki do DSM i aspirant,
– piątek – po Mszy św. Caritas i Grupa Młodzieżowa.

4. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła przypada:
– w poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
– w piątek Dzień Misjonarzy Męczenników.
– w sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia. Uroczyste przyjęcie do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego nastąpi podczas Mszy św. o godz. 17.00. Zachęcamy do podjęcia praktyki Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która polega na odmawianiu przez dziewięć miesięcy jednej tajemnicy różańcowej oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka, którego życie jest zagrożone.
Msze św. rano o 7:00 i wieczorem o 17:00.

5. W niedzielę na sumie będzie przyjęcie dzieci do DSM i ministrantów. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie, jako jałmużna wielkopostna.

6. W niedzielę Palmową Fundacja Parafialna Jedna Rodzina i Caritas pragną przeprowadzić kiermasz przedświąteczny z różnymi dekoracjami świątecznymi, małymi palmami i ciastem. Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w przygotowaniu tych dekoracji oraz upieczeniu ciasta.

7. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje złożone na tacę i wpłacone na konto parafialne.

8. Bóg zapłać panu kościelnemu za ufundowanie trzech ornatów koloru różowego, które używa się w Wielkim Poście w niedzielę Laetare, czyli dzisiaj i w Adwencie w niedzielę Gaudete.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Agnieszka Miśkowicz, Sylwia Szafraniec, Teresa Kuchnik, Dorota Kulas, Stanisława Czekaj, Mieczysław Marszałek, Małgorzata Węgrzyn.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

11. Rekolekcje szkolne dla młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 w Bochni odbędą się od 20 do 22 marca w szkole oraz w kościele św. Pawła. Rodziców prosimy, aby zwrócili uwagę na udział w nich swoich dzieci.