Myśl tygodnia: „Niebo jest naszą ojczyzną, ponieważ jest domem naszego Ojca”.

1. Cały tydzień przez nowennę przygotowujemy się do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, która będzie w przyszłą Niedzielę.

1. W poniedziałek zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, połączone z majówką o godz. 19:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy – również dzieci komunijne, ministrantów, lektorów, DSM. Jeśli pogoda pozwoli, będzie ono w grocie Matki Bożej. O godz. 18:30 będzie modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia:
  • wtorek – święto św. Macieja Apostoła,
  • czwartek – święto św. Andrzeja Boboli. Jest to także dzień imienin ks. biskupa Ordynariusza Andrzeja Jeża – módlmy się w jego intencji.
  • sobota – św. Stanisława Papczyńskiego.

1. Spotkania grup:
  • czwartek – o godz. 17:00 zbiórka aspirantów,
  • piątek –o 19:00 próba chóru,
  • sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.

1. W piątek na nabożeństwo majowe zapraszamy uczniów klas 7, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. będzie spotkanie.

1. W niedzielę o 10:30 będzie msza św. szczególnie dla dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci.

1. Bóg zapłać dzieciom pierwszokomunijnym za ofiary złożone w Białym Tygodniu na misje w wysokości 1020 zł.

1. Bóg zapłać pewnej rodzinie za złożoną ofiarę w wysokości 5000 zł. na grotę.

1. Zostały zrobione altany koło stawów. Bóg zapłać panu Piotrowi Broszkiewicz i jego pracownikom: Wojciechowi, Dariuszowi i Jackowi – za ich wykonanie. A panu Grzegorzowi Drożdż za zrobienie w nich barierek i panu Zbigniewowi Fabijan za pomoc przy ich montażu.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Ewa Wełna, Urszula Kukułka, Stanisława Gadzina, Beata Dudek, Danuta Birkowska, Dorota Kołodziej, Małgorzata Stożek, Ewa Stary.

1. Zbliża się Boże Ciało, dlatego prosimy o przygotowanie ołtarzy.
  • Wola Nieszk.: od Moniki Szewczyk do Agaty Izworskiej
  • Pogwizdów: od Władysławy Zięć do Stefanii Obrał
  • Nieszkowice W.: od Stanisława Mucha do Agnieszki Miśkowicz
  • Zawada: od Anny Kufta do Małgorzaty Rajca

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Promyczek” dla dzieci.