menu close menu

Biografia Ducha Świętego. Maria Miduch

biografia-ducha-swietego-1

W oczekiwaniu na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego warto sięgnąć po książkę Marii Miduch. Wspaniale napisana, wciągająca lektura. Jest to nowość wydawnicza Wydawnictwa WAM.
A oto co o książce mówi sama Autorka:
„Biografia Ducha Świętego? To niewykonalne. Jak opisać życie Kogoś, kto jest bez początku i bez końca? Jak to zmieścić w książce? Nie taki jest mój cel. Chcę, by Ten, o którym piszę, stał się bliższy Tobie, byś skupił się na Jego działaniu, doświadczył tego, kim On jest i jak może zmienić Twoje życie. Chcę, żebyś spojrzał na Ducha z perspektywy swojej biografii, żebyś Go w niej odnalazł i zaprosił, by pisał ją dalej z Tobą. By ktoś, patrząc na Twoje życie, mógł zawołać: To jest biografia Ducha Świętego!

Książkę można nabyć w wielu księgarniach wysyłkowych, także w księgarni Wydawcy: http://e.wydawnictwowam.pl/tyt,72517,Biografia-Ducha-Swiete…

Print Friendly, PDF & Email
18 maja 2015 | Książki | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann