menu close menu

Cyrk motyli (online)

Piękny krótkometrażowy film, który poprzez alegorię ukazuje nam jaką moc ma Boża łaska – moc przemiany naszych słabości w piękne i wielkie Boże Dzieło.

Nick Vujicic, który wystąpił w słynnym filmie pt. „Cyrk Motyli”, to człowiek udowadniający, że z Bogiem nie ma barier nie do przekroczenia. Jest autorem światowego bestsellera „Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń”, aktywnie prowadzi ponad 36 kanałów na YouTube, ma ponad 4.000.000 fanów na FB.
Nick Vujicic to australijski mówca motywacyjny pochodzenia serbskiego, urodzony z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Na całym świecie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga.
Nick urodził się jako najstarsze dziecko pastora i pielęgniarki. Rodzice byli zszokowani, gdy okazało się, że nie ma obu rąk ani nóg, jedynie jedną zdeformowaną stopę. Początkowo nie mógł chodzić do zwykłej szkoły, ponieważ prawo stanu Wiktoria zakazywało tego dzieciom niepełnosprawnym fizycznie. Jednak gdy prawo się zmieniło, Vujicic był jednym z pierwszych niepełnosprawnych uczniów uczęszczających do szkoły razem z pełnosprawnymi.
Pomimo swej niepełnosprawności nauczył się wykonywać wszystkie niezbędne, codzienne czynności: pisać używając palców u stopy, używać komputera, czesać się, golić, myć zęby, odbierać telefon, pić wodę ze szklanki, jeździć na deskorolce, a nawet grać w golfa, surfować czy grać na perkusji.
Dzisiaj jest spełnionym mężem i ojcem oraz najbardziej popularnym mówcą na świecie (podczas wizyty Nicka w Brazylii, seria jego wystąpień zapełniła 16 stadionów ludzi, którzy pragną usłyszeć jego przesłanie).

Zachęcamy do obejrzenia filmu online:

Print Friendly, PDF & Email
18 maja 2015 | Filmy | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann