• To event minęło.

Rekolekcje Odnowy Wiary „On Żyje”

12 kwietnia 2015 @ 15:00 - 17:00

Zapraszamy do przeżycia Rekolekcji Odnowy Wiary wszystkich chcących pogłębić swoją wiarę, szukających stabilności oraz sensu w ciągle zmieniającym się świecie, pragnących doświadczyć mocy modlitwy, pragnących odnaleźć w swoim życiu obecność żyjącego Boga.
Rekolekcje Odnowy Wiary to 8 cotygodniowych spotkań, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w małej grupie dzielenia. To także czas indywidualnej modlitwy z Pismem Świętym. Będziemy spotykać się co niedzielę po Mszy św. o godz. 15ej.
W każdym tygodniu będziemy poruszać określony temat związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (sens życia, dzieło zbawienia dokonane przez Jezusa Chrystusa, problem rozeznawania duchowego, przebaczenie i uzdrowienie, działanie Ducha Świętego, grzech i nawrócenie, osobista relacja z Bogiem na modlitwie, moje miejsce w Kościele).
W trakcie Rekolekcji będziemy modlić się o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Przewidziana jest także modlitwa wstawiennicza o wylanie darów Ducha Świętego.
Rekolekcje poprowadzi o. Paweł Drobot CSsR

Zapisy w zakrystii po każdej Mszy św. oraz telefonicznie – 14 685 61 50
lub na specjalny adres mailowy: event@parafia-pogwizdow.pl
Należy podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, a w tytule wiadomości napisać „Zapisy ROW”.

Spotykamy się na plebani, a każde spotkanie rozpoczynamy kawą z domowym ciastem i bardzo miłą atmosferą :-)
Czekamy na KAŻDĄ i KAŻDEGO z WAS!

Data:
12 kwietnia 2015