Dziewczęca Służba Maryjna

Jeśli szukasz pomysłu na swoją dziewczęcość, na swoją kobiecość, jeśli chcesz znaleźć swój prawdziwy Top Model, wzór, za którym można pójść bez ryzyka pomyłki – dołącz do nas! My już mamy :-)

Dziewczęca Służba Maryjna (DSM) to formacja dziewcząt w duchu maryjnym w wieku od 9 (po przyjęciu I Komunii Świętej) do 14 lat. Celem DSM jest poznanie życia Maryi oraz naśladowanie jej w codziennym życiu, przez wzajemną miłość, służbę i otwartość. Od Maryi uczymy się chętnego posłuszeństwa, życia w zgodzie z innymi, prawdziwej radości, wybierania tego co trudne, a przede wszystkim uczymy się kochać Jezusa.
Dziewczęca Służba Maryjna w naszej Parafii powstała w 1998 roku. Założył ją ks. Janusz Kiełbasa, a obecnie opiekunem jest ks. Józef Potoniec. Nasza wspólnota liczy około 20 dziewcząt.

Zapraszamy Cię na spotkania DSM, które odbywają się w środy w sali parafialnej.