menu close menu

Grupa Młodzieżowa

Jesteśmy grupą młodych ludzi, dla których Kościół to nie tylko niedzielne msze i religia w szkole. Każdy z nas jest inny, ale dzięki temu się uzupełniamy. Chcemy dawać z siebie jak najwięcej mając na uwadze takie wartości jak Wiara, Patriotyzm czy Prawdziwa Przyjaźń.
Uczymy się tutaj nawzajem przyjaźni, współpracy i dobrej zabawy. Każdy może do nas należeć, każdy może przedstawić swoje pomysły i każdy na pewno znajdzie miejsce dla siebie jeśli tylko chce!

Jak działamy ?…

– spotykamy się w czwartki co tydzień po wieczornej Mszy świętej
– na spotkaniach rozmawiamy o rzeczach ważnych, rozważamy słowa Pisma świętego, śpiewamy i przede wszystkim dobrze się bawimy w swoim towarzystwie!
– przygotowujemy czuwania, adoracje i różne przedstawienia (Jasełka, Wypominki Narodowe, Misterium Pańskie…)
– jednym słowem jesteśmy razem

Kim jest nasz opiekun?…

Naszym opiekunem, a przede wszystkim członkiem grupy jest Ks. Józef Potoniec, który na naszą parafie trafił 2014 roku i od razu zaczął formować naszą grupę. Zawsze zagrzewa nas do działania. Bez niego wiele byśmy nie zrobili, tak jak on bez nas :)

Nasza Grupa Młodzieżowa, działa coraz prężniej!

Założyliśmy  nawet profil na Facebooku, na którym zamieszczamy zdjęcia i informacje ze spotkań, z ognisk i innych imprez a także relację z działań prowadzonych przez naszych młodych wolontariuszy podczas Światowych Dni Młodzieży.
Serdecznie zapraszamy do obserwowania nas na profilu!
https://www.facebook.com/grupa.mlodziezowa.pogwizdow/


Wszystkich młodych, którzy chcą spędzić miło czas i poszerzyć swoje wiadomości o Piśmie świętym, o naszej wierze w Boga zapraszamy na nasze spotkania.

Print Friendly, PDF & Email
WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann