Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Dołącz do naszej grupy i zostań prawdziwym misjonarzem niosącym pomoc swoim rówieśnikom na całym świecie!

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci tę pomoc niesie na dwa sposoby: jest to pomoc duchowa, czyli podjęte w intencji misji modlitwy, wyrzeczenia i dobre uczynki oraz pomoc materialna, bo swoim kieszonkowym czy np. pieniędzmi pochodzącymi z ofiary danej przy okazji kolędowania misyjnego dzieci wpierają projekty służące ich rówieśnikom na misjach.
W naszej Parafii w Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci włączyło się już około 20 dzieci, a opiekę nad ich formacją sprawuje ks. Józef Potoniec.

Jeśli chcesz przekonać się ile radości jest w dawaniu przyjdź koniecznie na nasze spotkania, które zapowiadane są z wyprzedzeniem w ogłoszeniach parafialnych.
Czekamy na Ciebie!

Więcej o Papieskim Dziele Misyjnym Dzieci można przeczytać tu: http://www.dzieciom-misji.missio.org.pl/