menu close menu

Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

JEDNEGO-SERCA-JEDNEGO-DUCHA-PLAKAT-2015Koncert „Jednego Serca Jednego Ducha” odbywa się rokrocznie od 2003 roku w Uroczystość Bożego Ciała w Rzeszowie, na osiedlu Baranówka, przy WSIiZ, w parku Sybiraków.

Koncert jest wielbieniem Boga w Jego obecności pośród nas – JEDNYM SERCEM, JEDNYM DUCHEM.

Zachęcamy do udziału w koncercie, a tym, którzy osobiście nie mogą dotrzeć do Rzeszowa proponujemy transmisję online: http://www.jednegoserca.pl/aktualnosci/transmisja-internetowa-i-telewizyjna-koncertu-jsjd-2015/

Wielu mówi, że Jednego Serca Jednego Ducha to koncert niezwykły i wyjątkowy. Co stanowi o jego niezwykłości? W czym tkwi wyjątkowość koncertu? Na te pytania stara się odpowiedzieć film „Obudzić wszechświat”:

 

Print Friendly, PDF & Email
2 czerwca 2015 | wydarzenia | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann