menu close menu

Potęga relacji z Bogiem. Sten Nillson

Na polskim rynku wydawniczym ukazała się książka pt. „Potęga relacji z Bogiem”, w której Sten Nillson opowiada historię o Tobie i Bogu, historię która zaczęła się na długo przed Twoim narodzeniem. Bez jej znajomości nie wiesz, kim tak naprawdę jesteś, do czego masz prawo i co posiadasz. Bóg zawarł z Tobą przymierze, umowę, na mocy której stał się Twoim poręczycielem, pozwolił Ci używać wszystkiego, co posiada, obiecał Ci zawsze błogosławić, zobowiązał się do bycia Twym obrońcą. Masz już wszystko! A skoro masz już to wszystko, to sięgnij po to i zacznij tym żyć! Ta książka odsłoni Ci prawdy, których potrzebujesz, by zacząć doświadczać mocy Boga w swoim życiu.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
17 listopada 2015 | Książki | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann