menu close menu

Spotkanie Autorskie z Zofią Kleszcz

Najnowszy tomik wierszy Zofii Kleszcz Raz-dwa-trzy Panie Boże szukasz Ty to poetycki zapis relacji z Ukochanym, relacji oblubieńczej, relacji człowiek-Bóg – zwyczajnie codziennej, w naturalny sposób wypełniającej życie. To mistyka codzienności. To wiersze-modlitwy, które stają się dla czytelnika jakby jego własną rozmową ze Stwórcą, w niezwykły sposób pozostawiając przestrzeń dla osobistych doświadczeń, odczuć i przeżyć. To poezja, która odmienia.

 

Już w najbliższy wtorek 29. listopada odbędzie się spotkanie autorskie z Zofią Kleszcz.

 

Zapraszamy tym goręcej, że Autorka jest naszą Parafianką.


 

Szczegóły na plakacie:

raz_dwa_trzy_plakat_bochnia_rgb

Print Friendly, PDF & Email
24 listopada 2016 | wydarzenia | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann