menu close menu

Szkoła Uzdrowienia. Maria Vadia

Założeniem każdej z Weekendowych Szkół ICPE jest nauka tworzenia przestrzeni, w której Duch Święty porusza się bez ograniczeń!

Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych! (Mt 10,8)

Kościół naszych czasów potrzebuje z nową odwagą stać się wykonawcą tego nakazu, jaki Jezus powierzył swoim uczniom. Nie możemy pozostać bierni, kiedy nieprzyjaciel z niezwykłą zaciętością atakuje Boże dzieci chorobą i dolegliwością. Zmiana tego stanu rzeczy należy do nas! Zgodnie z Bożą obietnicą, uczynimy rzeczy większe niż Jezus, kiedy zaczniemy od naśladowania Jego czynów.
Bóg już wyposażył nas we wszelki duchowy arsenał zdolny obrócić królestwo nieprzyjaciela w proch. Dał nam moc i władzę nad wszystkimi złymi duchami i władzę leczenia chorób (Łk 9,1). Zamysłem Szkoły Uzdrowienia jest pomoc wierzącym w odkryciu Bożych darów i nauka posługiwania się nimi w każdym miejscu i czasie. Będziemy przyjmować namaszczenie do uzdrawiania chorych, by wypełnić powierzone nam zadanie poszerzania Bożego Królestwa.

Szkoła Uzdrowienia odbędzie się w Krakowie w dniach 20-22 maja 2016 roku.
Głosić będzie Maria Vadia (USA).
Mile widziane rodziny z dziećmi :-)

Wszelkie informacje i zapisy znajdują się pod poniższym linkiem:

http://szkoladucha.pl/szkola-uzdrowienia/#oszkole

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
11 marca 2016 | wydarzenia | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann