menu close menu

TGD. Kolędy Świata

Ta płyta to fascynująca podróż dookoła świata. Melodie z Armenii, Bułgarii, Hiszpanii,  Nigerii, Ameryki Północnej i Południowej przeplatają się z tradycyjnymi polskimi kolędami tworząc niezwykle barwną całość. Pop-gospelowa formacja TGD sięga po tematy etniczne i klasyczne oraz współczesne przeboje (amerykański hit “Mary, Did You Know?” czy “Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena). Nagrania dokonano w katowickim “Spodku”, podczas pełnego energii i prawdziwych wzruszeń świątecznego koncertu. Chórowi TGD towarzyszą wspaniali goście: Anna Maria Jopek, Natalia Niemen i Kuba Badach.

Zachęcamy do posłuchania utworu „Mario, czy już wiesz?” pochodzącego właśnie z tej płyty:

 

Print Friendly, PDF & Email
23 grudnia 2015 | Muzyka | 0

Komentowanie wyłączone

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann