| Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”. |
- Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św.
- Serdecznie zapraszamy:
- w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
- w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
- w czwartek i piątek – na nabożeństwo Drogi Krzyżowej – w czwartek Drogę Krzyżową poprowadzi LSO, a w piątek Grupa Biblijna,
- w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza
- w Niedzielę – na nabożeństwo Gorzkich Żali.
- Spotkania grup:
- środa – po Mszy św. Caritas Parafialna,
- piątek – po Mszy św. próba chóru,
- sobota – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa.
- Wczoraj nasi lektorzy brali udział w rejonowych rozgrywkach piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza i zajęli II miejsce – gratulujemy całej drużynie i jej opiekunowi ks. Sewerynowi. Wystąpili po raz pierwszy w strojach parafialnych. Dlatego przy tej okazji dziękuję Mateuszowi Cieśla za ufundowanie jednego kompletu stroju piłkarskiego dla bramkarza z logiem parafii, skarpet sportowych i napojów dla naszych piłkarzy. Pozostałe komplety zostały ufundowane przez anonimowego sponsora – Bóg zapłać.
- Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Marta Broszkiewicz, Aleksandra Buda, Anna Pyrlik, Renata Smoter, Pałka Agata, Małgorzata Wełna.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Promyczek” dla dzieci. Są tam też książeczki na temat I Piątków miesiąca oraz ulotki z prośbą o przekazanie 1,5 procenta na Caritas Diecezjalną. Zaś w zakrystii można nabyć baranki i paschaliki wielkanocne.
- Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Pogwizdowie informuje, że 2 marca rozpoczęła się rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej. Z tej okazji serdecznie zaprasza zainteresowanych Rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty, który odbędzie się 12 marca w godzinach od 9:30 do 11:00 w budynku szkoły.
- Sołtysi informują mieszkańców, że pierwszą ratę podatku będą zbierać:
- Pogwizdów: czwartek w świetlicy od godz. 17:00 do 19:00 oraz piątek w domu sołtysa od godz. 16:00 do 17:30.
- Wola Nieszkowska: czwartek w świetlicy od godz. 16:00 do 20:00.
- Nieszkowice Wielkie: sobota w świetlicy od godz. 9:00 do 10:00 a od 12:00 w domu u sołtysa.