Myśl tygodnia: „Są rodzice, którzy nie kochają swoich dzieci, ale nie ma dziadków, którzy nie uwielbialiby swoich wnuków”.

1. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym. 

2. W tym tygodniu przeżywamy następujące wspomnienia:

– wtorek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp.

– czwartek – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

3. Zapraszamy w środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

4. W czwartek obchodzimy Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

5. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

6. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia we wszystkich polskich kościołach będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Również w naszej parafii po wszystkich Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na ten cel. 

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Stanisława Piotrowicz, Anna Sieczka, Krystyna Kita, Renata Prokop, Elżbieta Stachowicz.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”  z ciekawymi artykułami, np.: 

– Ratujmy młode pokolenie, 

– Mąż wierzący, a żona nie.