Myśl tygodnia: „Nigdy nie poznamy całego dobra, jakie może dać zwykły uśmiech. Dlatego miej czas na to, aby pomyśleć – to źródło mocy. Miej czas na modlitwę – to największa siła na ziemi. Miej czas na uśmiech – to muzyka duszy”. (św. Matka Teresa z Kalkuty)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,
a później adoracyjne spotkanie Grupy Biblijnej przed Najświętszym Sakramentem.

2. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św.
o 7:30, 9.00 i 17.00, na każdej Mszy poświęcenie gromnic, składka na zakony klauzurowe. 

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00, w czwartek połączona z adoracją. 

4. W I piątek odwiedzamy chorych z Komunią św. od godz. 9.00 – prosimy zgłaszać w zakrystii, ponieważ w obecnym czasie pandemii nie wszyscy chcą, by przyjeżdżać z Komunią św. Udamy się tylko do tych, którzy będą zgłoszeni.

5. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Wanda Stary, Dorota Fasuga, Urszula Solecka, Stanisława Strojek, Renata Drożdż.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela” z ciekawymi artykułami, np.: – Po co światu zakony?
– Diabeł odciąga od Mszy.

8. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazanie 1% podatku na cele realizowane przez Caritas. Podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać numer KRS naszej Caritas (0000211791). Na stronie internetowej Caritas (www.caritas.diecezja.tarnow.pl) znajduje się bezpłatny program do wypełniania zeznań podatkowych. Na stoliku z tyłu są do zabrania ulotki Caritasu.