Myśl tygodnia: „Cokolwiek czynię, nie liczę na własne siły, ale na łaskę Bożą. Z łaska Bożą dusza może przejść przez największe trudności zwycięsko.”
(św. Siostra Faustyna)

1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Z tej okazji można uzyskać dzisiaj odpust zupełny za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia w kościele przed Najświętszym Sakramentem wystawionym w monstrancji lub przechowywanym w tabernakulum. Dlatego na zakończenie każdej Mszy św., będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Dzisiaj rozpoczynamy „Tydzień Miłosierdzia” – chciejmy być miłosierni na wzór naszego Ojca w niebie. Przed kościołem stoją panie z Caritasu zbierając ofiary do puszek na Caritas Diecezjalną.

3. Serdecznie zapraszamy:
 w poniedziałek – na koronkę za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. będzie próba.
 w piątek – na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę – na nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

4. Spotkania grup:
– poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
– środa – o godz. 17:00 zbiórka ministrantów i spotkanie DSM,
– piątek – po Mszy św. Grupa Młodzieżowa, a o 19:00 próba chóru – wszystkich chętnych do śpiewania zapraszamy.

5. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Biblijną, która rozpocznie Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Kazania wygłosi ks. Stanisław Majkrzak, który pracuje na Ukrainie, zaś taca będzie przeznaczona na pomoc Ukraińcom i na budowę kościoła w nowo powstałej parafii ks. Stanisława, w Radziechowie.

6. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje złożone na tacę i na konto parafialne.

7. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Władysława Badylak, Monika Drożdż, Dorota Zaczek, Ewelina Obrał, Bożena Gierczak, Beata Broszkiewicz, Barbara Broszkiewicz.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.