Myśl tygodnia: „Rodzina bierze swój początek w miłości, jaką Stwórca ogarnia stworzony świat”.

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Przed błogosławieństwem będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, a następnie poświęcenie wina ku czci św. Jana Ewangelisty. 

2. W czwartek zakończenie Roku Pańskiego 2020. Msze św. dziękczynne o 9:00 i 16:00.

3. W piątek przypada I piątek miesiąca stycznia, pierwszy dzień Nowego Roku i Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, z tej racji nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Msze św. jak w każdą niedzielę.

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. 

5. Dziękujemy za przygotowanie pięknych szopek w kościele i na zewnątrz: Marcinowi i Krzysztofowi Wasylewicz, kościelnemu – Ryszardowi Zaczek, Marzenie Fabijan, Annie Kufta, Grupie Młodzieżowej oraz ks. Tomaszowi.

Dziękujemy panu Ryszardowi Majka za choinki, rodzinie Wasylewicz za bańki na choinki i śpiewającym Jutrznię przed Paserką.

6. Bóg zapłać za ofiary na misje, wczoraj na Kolędę Misyjną złożyliście 2.048 zł.

7. W tym tygodniu będą sprawowane Msze św. wieczorne o godz. 17.00, w intencjach mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii. Po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą wierni ze sobą przynoszą, aby potem pokropić swój dom zamiast kapłana. Zachęcamy mieszkańców wyznaczonych rejonów, aby w miarę możliwości uczestniczyli we Mszy św. również przez Internet.

8. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Jadwiga Kapcia, Zofia Prokop, Kinga Ładyńska, Jadwiga Oleksy, Agata Oleksy.

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.