Myśl tygodnia: „Bądź jak lampka przed tabernakulum – zawsze blisko Jezusa Eucharystycznego”.

 

 

  1. Przeżywamy Święto Trójcy Przenajświętszej. Dzisiaj kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.

 

  1. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie o godz. 19:00.

 

  1. W środę o godz. 16:30 spotkanie DSM, a o 17:00 zbiórka ministrantów.

 

  1. W czwartek – Uroczystość Bożego Ciała, Msze św. jak w niedzielę, suma z procesją do czterech ołtarzy. W oktawie procesja na Mszy św. wieczornej, a w niedzielę na sumie. Składka z Bożego Ciała przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia. Na procesję Eucharystyczną prosimy przygotować i zabrać sztandary, feretrony oraz baldachim. Do udziału w procesjach zapraszamy także dzieci sypiące kwiaty oraz dzieci komunijne.

 

  1. Bóg zapłać panu Ryszardowi Birkowskiemu i jego pracownikom za porządkowanie stawów parafialnych. Zostały już dwa stawy doprowadzone do funkcjonalności. Miejsce to będzie dostępne ogólnie ale na razie prosimy, aby tam niczym nie wjeżdżać, gdyż została posiana trawa.

 

  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są:

W środę na Boże Ciało: Helena Sroka, Violetta Firlej, Stefania Kurczak, Maria Sekman, Karolina Babicz, Anna Paszkot, Danuta Sitarz, Krystyna Michalczyk.

.

W sobotę na Niedzielę: Józefa Sadulska, Beata Wełna, Bernadetta Strugała, Anna Durak, Anna Bubula, Aneta Rudnik, Ewa Stachurska, Agnieszka Duda.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Extra Gość Niedzielny” i  „Niedziela”.
  2. Szkoła Muzyczna I Stopnia w Sobolowie ogłasza zapisy na rok szkolny 2022/23
    Nauka w szkole muzycznej jest całkowicie bezpłatna.