1. W dniu dzisiejszym przeżywamy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte jak w każdą Niedzielę.

2. Dzisiejszy dzień jest Światowym Dniem Modlitw o Pokój na świecie. Za pobożne odśpiewanie lub odmówienie hymnu do Ducha Świętego w dniu dzisiejszym można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Ofiary składane na tacę z dzisiejszej uroczystości przeznaczone są na cele diecezjalne.

4. Wszystkim uczestnikom dzisiejszej Eucharystii i wszystkim parafianom życzymy, aby Boże Dziecię – Książe Pokoju, błogosławiło każdemu z nas w rozpoczynającym się Nowym 2022 Roku. Niech ten rozpoczynający się Rok upływa w zdrowiu, i
pełnym powrocie do normalnego życia, w spokoju i bezpieczeństwie. Życzymy błogosławieństwa w rodzinach. Niech Jezus będzie zawsze dla każdego radością i pokojem, niech udziela Wam wszelkich łask w codziennym życiu. Niech Bogarodzica Maryja zawsze Was otacza swą matczyną opieką. Szczęść Wam Boże.