Myśl tygodnia: Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiary.

 

  1. Dzisiaj na sumie rozesłanie Kolędników Misyjnych, którzy popołudniu odwiedzą nasze domy. Przyjmijmy ich życzliwie i starajmy się patrzeć za nimi, aby nikomu nic się nie stało. Bardzo prosimy rodziców tych dzieci o pomoc w przeprowadzeniu tej kolędy.

 

  1. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta:
  • środa – św. Jana apostoła i ewangelisty – poświęcenie wina,
  • czwartek – św. Młodzianków męczenników,

 

  1. Dziękujemy:
  • za przygotowanie szopki: kościelnemu – Ryszardowi Zaczek, Marcinowi Wasylewicz, Annie i Rafałowi Kufta, Elżbiecie Stachowicz, Monice Nowak, Joannie Janiczek, Sylwii Badylak, Grupie Młodzieżowej i ks. Tomaszowi,
  • panu Ryszardowi Majka za ofiarowane choinki,
  • panu Krzysztofowi i Marcinowi Wasylewicz za podświetlenie szopki wewnątrz i na zewnątrz,
  • naszemu chórowi i panu organiście za śpiew Jutrzni przed Pasterką i kolęd w czasie Mszy św.