Myśl tygodnia: „Nigdy nie pozwól na to, by złośliwość innych ludzi zabiła w Tobie dobro”.

 

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Bożego Narodzenia.

 

  1. Jurto uroczystość św. Szczepana, Msze św. jak w każdą niedzielę, na sumie poświęcenie owsa i rozesłanie Kolędników Misyjnych.

 

  1. DRODZY PARAFIANIE, razem ze Maryją, Matką Boga i św. Józefem po raz kolejny stajemy w radosnym zadziwieniu nad Tajemnicą Wcielenia Syna Bożego. Pragniemy jak najlepiej przeżyć tę Obecność, aby Ona przemieniała nasze życie. Życzymy trwania w bliskości Dzieciątka Jezus, które niech hojnie Wam błogosławi, obdarza zdrowiem, udziela pokoju serca i radości. Niech pomnaża w Was wiarę, nadzieję i miłość. Te życzenia składamy Wam z darem modlitwy w Waszych intencjach. Szczęść Wam Boże.

                                                                                    WASI DUSZPASTERZE