Myśl tygodnia: Pan Jezus nie zszedł z krzyża, ponieważ wolał powstać z grobu”.

 

 

 

  1. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę.

 

  1. Poprzez nowennę przygotowujemy się do Niedzieli Bożego Miłosierdzia.

 

  1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za posprzątanie kościoła i otoczenia kościoła przed świętami. Na nowy tydzień proszeni są: Tadeusz Zając, Barbara Jawień, Kinga Czekaj, Justyna Zięba, Władysław Kurek, Adam Kurek, Janina Bonich.

 

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

 

  1. Drodzy Parafianie, w tym pięknym czasie Wielkanocy życzymy, aby radość, miłość i nadzieja bijące z tajemnicy Krzyża i Zmartwychwstania Jezusa, napełniły Wasze serca poczuciem sensu i wytrwałością. Niech będą umocnieniem i pociechą na życiowe trudy i doświadczenia, byście mogli być wiarygodnymi świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego. Życzymy też zdrowia i błogosławieństwa oraz spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Do życzeń dołączamy zapewnienie o codziennej modlitwie w Waszych intencjach.