1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. Po Mszy Świętej adoracja Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. W poniedziałek po Mszy Świętej modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Będziemy się tego dnia w sposób szczególny modlić o nowe i liczne powołania do służby Bożej w Kościele.

 

  1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Środa – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
  • Piątek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera;

 

  1. We środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia a w sobotę na modlitwy do naszych Świętych Patronów – Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

 

  1. Od 1 do 10 lipca trwa Wielki Odpust Tuchowski. Dokładny program odpustu znajduje się na plakacie w gablotce.

 

  1. Z parafii św. Pawła Apostoła w Bochni 4 sierpnia wyruszy Grupa 3 Bocheńska w Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej. Zapisy na pielgrzymkę od poniedziałku 4 lipca w kancelarii parafii św. Pawła Apostoła w Bochni, a także na spotkaniu przedpielgrzymkowym w niedzielę 31 lipca o godz. 18.00 w dolnym kościele. Szczegóły na plakacie w gablotce.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Jan Wyrostek, Stanisława Wójcik, Kinga Fasuga, Agata Fasuga, Julia Kapcia, Katarzyna Rakoczy, Maria Brzegowy.

 

  1. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.