Myśl tygodnia: „Bóg zawsze podnosi słuchawkę, bez względu na to, ile czasu upłynęło od ostatniej rozmowy.”

1. Dzisiaj wszystkich zapraszamy popołudniu na Piknik Parafialny, który będzie na stawach.

1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. O godz. 17:30 modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, a po Mszy św. o godz. 19:00 spotkanie organizatorów Pikniku Parafialnego.

1. W środę o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej.

1. W sobotę Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7:30, 9:00 i 18:00. Składka z tego dnia przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego (świętopietrze).

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Maria Kurczak, Agata Załupska, Urszula Górska, Ewelina Ochel, Bożena Marcisz, Grażyna Mroczek, Aneta Ochel.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz inne ciekawe czasopisma.