Myśl tygodnia: „Niektórzy ludzie są na tyle głupi, że myślą, iż możliwe jest życie bez Maryi. Kochaj Madonnę i odmawiaj różaniec, bo to broń przeciwko złu dzisiejszego świata. Wszystkie łaski, które daje nam Bóg spływają przez Błogosławioną Maryję”.
(święty Ojciec Pio)

1. Jutro tradycyjne udajemy się do Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Wychodzimy o godz. 14:30, dlatego w naszym kościele nie będzie Różańca i Mszy św. wieczornej. Bardzo proszę, aby Ci co mają śpiewniki z tamtego roku zabrali ze sobą.

1. W czwartek przeżywać będziemy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu, która wyznaczona jest przez ks. biskupa w każdej parafii naszej diecezji. Wszystkich serdecznie zapraszamy, a róże prosimy o prowadzenie adoracji. Porządek adoracji:

7:30 – Msza św.

8:00 – Róże: św. Jana Pawła II, bł. Stefana Wyszyńskiego, św. Faustyny, św. Rity.

9:00 – Róże: św. Katarzyny ze Sieny,  św. Moniki, św. Kingi, św. o. Pio.

10:00 do 15:00 – przerwa

15:00 – Dzieci i młodzież szkolna oraz róże: św. Joanny Baretty Molla, św. Teresy od Dzieciątka Jezus, św. Magdaleny,

16:00 – Róże: św. Łucji, św. Józefa, św. Róży z Limy, Matki Bożej Pięknej Miłości,

17:00 – Różaniec i Msza św.

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Z tej okazji ofiary składane do puszek przed kościołem przeznaczone są na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W tym dniu również będziemy przeżywać ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie o godz. 15:00 – zapraszamy. Składka na inwestycje.

1. Spotkania grup parafialnych:
  • środa godz. 16:00 – ministranci, a po Mszy św. – Caritas – serdecznie zapraszam również tych, którzy chcieliby się zaangażować w pomoc przy parafii i należeć do tej grupy,
  • czwartek godz. 16:00 – aspiranci,
  • piątek godz. 16:00 – schola, a po Mszy św. chór,
  • sobota po Mszy św. – młodzież.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę; na nowy tydzień proszeni są: Dariusz Broszkiewicz, Krystyna Babicz, Teresa Oświęcimka, Barbara Kukla, Monika Czesak, Justyna Kasprzyk, Teresa Rajca.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci: „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek”.

1. W poniedziałek 7 października droga gminna w miejscowości Wola Nieszkowska – Pańska Rola będzie zamknięta od godz. 7:30 do godz. 17:00 z powodu budowy przepustu.