Myśl tygodnia: „Człowiek nie jest nigdy tak wielki jak wtedy, kiedy klęczy przed Bogiem” (św. Jan XXIII)

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a później spotkanie Grupy Biblijnej.

3. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

• Droga Krzyżowa: w czwartek o godz. 16:30 dla dzieci, i w piątek o godz. 16:30 dla wszystkich, po nich Msza św.
  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, rozpoczynające się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

1. Bóg zapłać za składkę na inwestycje.

1. W czwartek w liturgii Kościoła będziemy przeżywać święto Katedry św. Piotra – Apostoła, a w niedzielę „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami”. Z tej racji będzie zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Marzena Brzegowy, Katarzyna Król, Maria Król, Ewa Trzeciak, Kazimiera Łącka, Żaneta Ból, Lucyna Ból.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”, a dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek”