Myśl tygodnia: „Człowiek nie jest nigdy tak wielki jak wtedy, kiedy klęczy przed Bogiem”. (św. Jan XXIII)

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św.

2. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym,
a później spotkanie Grupy Biblijnej.

3. Przypominamy, że Droga Krzyżowa jest:

w czwartki o 16:30 dla dzieci

w piątki również o 16:30 dla wszystkich, po niej Msza św.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 15.00.

Za pobożny udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny.

4. W czwartek o 15.45 spotkanie DSM, a po Mszy św. zbiórka lektorów.

5. W piątek na Drogę Krzyżową zapraszamy młodzież z klas 7, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami”. Z tej racji będzie zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.

7. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje.

8. Dziękujemy panu Ryszardowi Birkowskiemu za ułożenie płyt i utwardzenie dojazdu do śmietnika na cmentarzu.

9. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Zofia Cieśla, Beata Cieśla, Beata Wojtanek, Jadwiga Górska, Elżbieta Ciemiała.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” oraz „Promyczek” dla dzieci i „Niedziela”.

11. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 6 zł.

12. Zawiadomienie od zakładu kominiarskiego, że w dniach od 22 do 26 lutego w naszej parafii będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe.