Myśl tygodnia: „Serce Jezusa zawsze gotowe jest okazywać swoją moc i miłość, ale tylko według miary naszej ufności”.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.
  1. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. rano i wieczorem. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Zbiórka ministrantów i lektorów po Mszy św. wieczornej.
  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  1. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje oraz zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.
  1. W następną środę tj. 16 czerwca naszą parafię odwiedzi Ks. Bp. Ordynariusz Andrzej Jeż. Celem jego wizyty będzie poświęcenie organów i ołtarza na cmentarzu. Msza św. będzie o godz. 17:00. Bardzo proszę, aby tak sobie czas poukładać, by nas przybyło jak najwięcej na tę uroczystość, bo jest to wyróżnienie dla naszej parafii, że sam bp. Ordynariusz nas odwiedzi.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Barbara Rajca, Anita Birkowska, Beata Buczek, Franciszek Parwa, Małgorzata Gajek.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i   „Niedziela”.
  1. Wójt Gminy Bochnia przypomina, że do 30 września 2021 r. na terenie całego kraju odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Więcej informacji na temat spisu na tablicy ogłoszeń lub w Urzędzie Gminy Bochnia oraz na stronie internetowej spis.gov.pl.