Myśl tygodnia: „Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz,
tym więcej ci jej zostaje”.

1. Dzisiaj o godz. 15:00 Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy.
  1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później adoracja dla Grupy Biblijnej.
  1. W środę do naszej parafii przyjedzie ks. Bp Ordynariusz Andrzej Jeż, by poświęcić organy i ołtarz na cmentarzu. Msza św. z udziałem ks. Biskupa będzie o godz. 17:00. Jest to dla nas wyróżnienie, dlatego zapraszamy do jak najliczniejszego udziału w tej uroczystości. Zapraszamy dzieci komunijne w strojach na biało, DSM, lektorów, ministrantów i Was wszystkich. Proszę również o posprzątanie cmentarza, po ostatniej nawałnicy.
  1. W czwartek nasza Młodzież przyjmie sakrament bierzmowania w Bochni, w parafii św. Pawła o godz. 15:30, dlatego kandydatów zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę na msze św. W poniedziałek zapraszamy dodatkowo na spotkanie przed Mszą św., o godz. 17:30.
  1. Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim za pobożne uczestnictwo, szczególnie dziękujemy:

– przygotowującym piękne ołtarze,

– ministrantom, lektorom, DSM

– rodzicom przyprowadzającym małe dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia,

– niosącym baldachim, feretrony i sztandary,

– straży Pożarnej z Pogwizdowa i Woli Nieszkowskiej,

– panu Ryszardowi Birkowskiemu za wykoszenie trawy wzdłuż drogi procesyjnej,

– panu kościelnemu za sprzątanie po procesjach.

1. W następny poniedziałek, tj. 21 czerwca o godz. 17:00 będzie rocznica Pierwszej Komunii św. uczniów z klas 4. Dlatego zapraszamy klasy czwarte we czwartek na spotkanie po mszy św. wieczornej.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Stanisława Małecka, Małgorzata Broszkiewicz, Irena Pilch, Lucyna Kufta, Barbara Kufta.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, i „Niedziela”.
  1. Nasze domy odwiedzi kominiarz w dniach od 14 do 18 czerwca.
  1. Szkoła muzyczna w Sobolowie ogłasza zapisy na rok szkolny 2021/22. Od tego roku kandydatów będzie dowoził bus. Szczegóły na afiszu w gablotce.