Myśl tygodnia: „Modlitwa daje duszy hart i siłę. Ona podnosi duszę ku niebu i łączy ją z Bogiem”. (św. Józef Sebastian Pelczar)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. W piątek o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św.

1. Spotkania grup:
  • poniedziałek – po Mszy św. Grupa Biblijna,
  • piątek – o godz. 16:00 próba scholii,

1. Bóg zapłać za składkę na inwestycje.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Mara Potok, Barbara Bienias, Barbara Fasuga, Izabela Piekarczyk, Lucyna Piekarczyk, Dorota Piekarczyk, Dorota Kleszcz.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci nr. wakacyjny, „Promyczek” i „Niedziela”.

1. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkich: młodszych i starczych na Piknik Parafialny. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 14:00. Następnie od 15:00 przy stawach rozpoczniemy część artystyczną z różnymi atrakcjami. O 15:30 wystąpią dzieci ze szkoły z Pogwizdowa, następnie ze szkoły z Nieszkowic Wielkich. Później różne zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci i starszych. Będzie Pani Ekodoradca z Powiatu Bocheńskiego, która przeprowadzi akcję zbierania zakrętek i ich wymianę na roślinkę. Będzie pokaz wozów strażackich, przejażdżka quadem i piana. Grupa Biblijna będzie rozprowadzać różne książki, bajki. O godz. 18:30 wystąpi Klub Seniora z Nieprześni a o godz. 19:00 nasza schola parafialna. Po ich występie odbędzie się rozdanie głównych nagród i zabawa z DJ do godz. 22:00. Będą również napoje gorące i zimne. Prosimy jeśli ktoś może o upieczenie ciasta i złożenie na plebani w sobotę do godzin wieczornych.