Myśl tygodnia: „Modlitwa daje duszy hart i siłę. Ona podnosi duszę ku niebu i łączy ją z Bogiem”. (św. Józef Sebastian Pelczar)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.

1. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiona z piątku i zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. rano i wieczorem. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. Natomiast o godz. 8:00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św. Po mszy św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej.

1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

1. Bóg zapłać za składkę na inwestycje.

1. Otrzymaliśmy zgodę na badania konserwatorskie nawarstwień malarskich kościoła. Wykonanie tych badań jest warunkiem, aby można odnowić barierkę na chórze a kiedyś odnawiać ściany. Koszt takich badań to 20 467 zł. Ze Starostwa Powiatowego w Bochni na wykonanie tych badań otrzymaliśmy 10 000 zł. Prace te rozpoczną się w niedługim czasie.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Renata Mordzińska, Maria Ochel, Monika Kozubal, Danuta Sowa, Anna Ochel, Małgorzata Świętek, Teresa Kaim, Barbara Hocke.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci nr. wakacyjny i „Niedziela”.