Myśl tygodnia: „Bóg zawsze podnosi słuchawkę, bez względu na to, ile czasu upłynęło od ostatniej rozmowy.”

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, następnie spotkanie Grupy Biblijnej.

2. W czwartek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7:30, 9:00 i 18:00. Składka z tego dnia do dyspozycji Ojca Świętego (świętopietrze). O godz. 10:30 wspólny grill dla DSM, ministrantów i lektorów.

3. W piątek po Mszy św. spotkanie Grupy Młodzieżowej.

4. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca, po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy i zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu NMP.

5. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Paulina Rudnik, Małgorzata Śliwa, Karski Piotr, Alicja Bartz, Monika Walasek, Beata Sajbor, Katarzyna Wełna.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.