Myśl tygodnia: „Bóg zawsze podnosi słuchawkę, bez względu na to, ile czasu upłynęło od ostatniej rozmowy.”

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

2. Spowiedź na I Piątek w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00. Do chorych udam się od godz. 9:00.

3. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Barbara Wójcik, Renata Kowalczyk, Władysława Piś, Anna Rabiasz, Agnieszka Birkowska, Daniela Michalczyk, Edyta Popiołek.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „Niedziela”.

6. Wielki Odpust Tuchowski trwa od 1 do 9 lipca. O. Bogusław Augustowski proboszcz i kustosz sanktuarium w Tuchowie serdecznie zaprasza wszystkich wiernych.

7. Z parafii św. Pawła apostoła w Bochni, 4 sierpnia wyruszy Bocheńska Grupa Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są od poniedziałku w kancelarii parafii Św. Pawła Apostoła w Bochni, a także na spotkaniu przedpielgrzymkowym w niedzielę 30 lipca o godz. 18.00 w dolnym kościele. Szczegóły na plakatach.

8. Trwają zapisy na rowerową pielgrzymkę tarnowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13 do 16 lipca. Zapisu można dokonać przez stronę internetową: rowerowapielgrzymkatarnowska.pl. Tam też można znaleźć wszelkie informacje o pielgrzymce.