Myśl tygodnia: „Bóg zawsze podnosi słuchawkę, bez względu na to, ile czasu upłynęło od ostatniej rozmowy.”

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, później spotkanie Grupy Biblijnej.
  1. We wtorek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7:30, 9:00 i 18:00, składka na świętopietrze czyli na Stolicę Apostolską.

– w piątek święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
          – w sobotę święto św. Tomasza Apostoła.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. Spowiedź na I Piątek w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00.
  1. W Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Barbara Korta, Dorota Rudka, Elżbieta Brzegowy, Agnieszka Kleszcz, Marta Stochel.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” z artykułem o Pogwizdowie, „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci nr. wakacyjny i „Niedziela”.