Myśl tygodnia: „Ani miłość bez nadziei, ani nadzieja bez miłości, ani jedno ni drugie bez WIARY.” (Św. Augustyn)

1. Dzisiaj przed kościołem jest zbiórka do puszek Caritas na rzecz poszkodowanych przez trąbę powietrzną i gradobicie.
  1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  1. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. W ostatnim czasie przy budynku parafialnym wykonaliśmy kilka prac: przyłączenie prądu, wody, gazu, kanalizacji; wstawienie szerszych drzwi do pomieszczenia magazynowego; założenie parapetów wewnętrznych; wykonanie wentylacji
    w każdym pomieszczeniu; ułożenie płytek w garażach; utwardzenie i wyrównanie terenu koło budynku oraz zasianie trawy. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali przy tych pracach i panu Birkowskiemu za użyczenie maszyn.
  1. W przyszłą niedzielę składka na inwestycje.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Marta Piróg, Aldona Wełna, Zofia Węgrzyn, Ewa Rusoń, Beata Węgrzyn.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest kilka różnych gazet, między innymi „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. A w nich ciekawe  artykuły np.:
    – Świadectwo 25-latka, który wrócił do kościoła po akcie apostazji;

– Nieznane miejsca na wycieczki z Bogiem.

1. W parafii św. Pawła w Bochni 4 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka Krakowska. Zapisy prowadzone są w tamtejszej parafii. Szczegóły na afiszu w gablotce.
  1. Rodzina Radia Maryja w Bochni zaprasza na 30 pielgrzymkę na Jasną Górę 11 lipca. Szczegóły w gablotce.