Myśl tygodnia: „Człowiek najbardziej upadania się do Boga wówczas, gdy innym wyświadcza dobrodziejstwa.” (Św. Jan Chryzostom)

1. W poniedziałek o godz. 19:00 będzie dodatkowa Msza św. na cmentarzu i modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Serdecznie zapraszam do modlitwy za naszych zmarłych.
  1. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie z procesją o godz. 19:00. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej Fatimskiej do udziału w tym nabożeństwie.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę nabożeństwo do św. Szymona i Judy Tadeusza.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek Caritas na poszkodowanych, złożyliście aż 7835 zł.
  1. W przyszłą niedzielę składka na Seminarium Duchowne.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i kwiaty. Na nowy tydzień proszeni są: Franciszek Piekarczyk, Ewa Nalepa, Zuzanna Sikora, Anna Maduzia, Maria Górska.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  1. W sobotę (17 lipca) o godz. 15:00 odbędzie się Msza św. za poległych za Ojczyznę na cmentarzu wojennym w Nieprześni.