Myśl tygodnia: „Ani miłość bez nadziei, ani nadzieja bez miłości, ani jedno ni drugie bez WIARY.” (Św. Augustyn)

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
 w poniedziałek – koronka za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę –nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje – na tacę i na konto parafialne.

3. Niezmiernie cieszymy się z pozytywnie rozpatrzonego wniosku, który nasza parafia za pośrednictwem Starostwa Bocheńskiego składała w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków na renowację polichromii w prezbiterium naszego kościoła. Pozyskaliśmy 539 000. zł. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Panu Staroście Adamowi Korta za zaangażowanie, za pomoc i życzliwości, którą nam okazał przy składaniu tego wniosku. Dziękuję również pracownikom Wydziału Rozwoju Powiatu i Inwestycji za profesjonalizm i rzetelność.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Monika Michalczyk, Jolanta Drożdż, Małgorzata Stachowicz, Monika Korta, Ewa Puścizna, Maria Godula, Mariola Gadula.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku są między innymi „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Promyczek” dla dzieci.

6. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zbiórka do puszek na leczenie pana Marcina Sumary z Brzeska, który jest po udarze krwotocznym.

7. Rada Sołecka Nieszkowic Wielkich, Woli Nieszkowskiej oraz Zawady zapraszają dzisiaj na piknik rodzinny, który odbędzie się na boisku sortowym w Nieszkowicach Wielkich od godz. 15:00.