Myśl tygodnia: „Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce niemające pasterza.” (Mk 6,34)

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  1. Od 18 do 25 lipca będziemy przeżywać XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „W drogę do źródła życia”, a w niedzielę po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy, jest to tzw. akcja „1 grosz za 1 kilometr”.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę nabożeństwo do św. Szymona i Judy Tadeusza.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone na inwestycje – na tacę i na konto parafialne.
  1. W przyszłą niedzielę jak słyszeliśmy w Apelu Konferencji Episkopatu Polski, będzie zbiórka do puszek na poszkodowanych w Niemczech, Belgi i Holandii.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Bogusława Smoter, Beata Smoter, Stanisław Kukla, Zofia Bacik, Maria Broszkiewicz.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.