Myśl tygodnia: „ Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce niemające pasterza.” ( Mk 6,34 )

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
 w poniedziałek – koronka za dusze w czyśćcu cierpiące,
 w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
 w piątek – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia,
 w sobotę –nabożeństwo do św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza.

2. Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, pod hasłem „Z Kościołem na misyjnych drogach”. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Dlatego we wtorek, z racji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy, jest to tzw. akcja „1 grosz za 1 kilometr”.

3. Sołtys Woli Nieszkowskiej zaprasza w sobotę na Wichraz, gdzie o godz. 16:00 będzie Msza św. na cmentarzu wojennym.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Alfreda Kwolek, Marta Korta, Kalina Trzaska, Dorota Zym, Krystyna Skowronek, Elżbieta Mikulska, Małgorzata Krysiak,

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.