Myśl tygodnia: „Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.”

1. Po Mszy św. będzie poświecenie pojazdów, a ofiary przy tej okazji złożone, będą przeznaczona na misje. Przed kościołem jest również zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez huragany.
  1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w sobotę nabożeństwo do św. Szymona i Judy Tadeusza.
  1. W Niedzielę na prymarii zmiana tajemnic różańcowych, a na sumie dwie dziewczynki przystąpią do I Komunii Świętej.
  1. Zostały odnowione: monstrancja, kielich i patena za dar ołtarza złożony przez Rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych. Koszt: 2090 zł. Bóg zapłać.
  1. Bóg zapłać panu Birkowskiemu za wykoszenie trawy koło organistówki.
  1. W najbliższym czasie rozpoczniemy prace w kościele przy chórze. Komisja Urzędu Ochrony Zabytków wydała pozwolenie na 1 etap, czyli wymiana desek na podłodze i impregnacja przed kornikiem. Na połowę kosztów z tym związanych otrzymaliśmy dotację ze Starostwa Powiatowego w Bochni, tj. 9440 zł. Pozostałą część kosztów pokrywa Parafia.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Monika Sikora, Agnieszka Gałecka, Beata Więcek, Marta Michniak, Ewa Wełna.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  1. W parafii Św. Pawła Apostoła w Bochni o godz. 18.00 odbędzie się dzisiaj spotkanie organizacyjne Wspólnoty Bocheńskiej Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej. Również jest organizowana pielgrzymka autokarowa na powitanie pielgrzymów, która wyruszy 11 sierpnia (o godz. 4.30). Zapisy będą prowadzone do 8 sierpnia w kancelarii parafii Św. Pawła w Bochni