1. W poniedziałek w Liturgii Kościoła obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspomina się również św. Krzysztofa, który jest patronem motocyklistów, kierowców i podróżnych. Z tej racji na wieczorną Eucharystię zapraszamy wszystkich kierowców. Po Mszy Świętej będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbierane z tej okazji ofiary będą przeznaczone na cele misyjne – zakup środków transportu dla misjonarzy. W poniedziałek nie będzie modlitwy Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. We wtorek przypada wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.

1. We środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W piątek będziemy obchodzić wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza. W ten dzień nasza parafia została wyznaczona, aby celebrować Mszę Świętą na falach Radia RDN Małopolska w Tarnowie. Z tej racji Eucharystia będzie sprawowana tylko rano o godz. 06.30.

1. W sobotę zapraszamy na modlitwy do naszych świętych Patronów – Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na nowy tydzień proszeni są: Kinga Ladyńska, Jadwiga Oleksy, Agata Oleksy, Dorota Sekuła, Bożena Kaczmarczyk, Lucyna Małek, Lucyna Cieśla.

1. Ogłoszenie społeczne: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Tarnowie prowadzi nabór do Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej, która została wprowadzona Ustawą o obronie Ojczyzny. Szczegóły dotyczące wymagań i przysługującym rekrutom uprawnień zostały wywieszone w gablotce parafialnej.