Myśl tygodnia: „Pan Bóg miłuje nas do tego stopnia, że mieszka w nas i jest naszym przyjacielem i opiekunem w każdym czasie.”

1. Rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości.
  1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
  1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek Nabożeństwo do Serca Jezusowego, a w sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  1. W piątek święto Przemienienia Pańskiego.
  1. Spowiedź na I Piątek w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00.
  1. Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną Niedzielę na poszkodowanych tj. 3349,00 zł. i 5 euro oraz na misje tj. 3561,00 zł. i 1 euro.
  1. W przyszłą Niedzielę składka na inwestycje.
  1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Maria Zdebska, Urszula Kukułka, Stanisława Gadzina, Beata Dudek, Danuta Birkowska.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  1. Staropolska Szkoła Wyższa w Kielcach – Filia w Bochni, prowadzi nabór na studia. Szczegóły na afiszu w gablotce.