Myśl tygodnia: „Pan Bóg miłuje nas do tego stopnia, że mieszka w nas i jest naszym przyjacielem i opiekunem w każdym czasie.”

1. Rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Z tej racji 1 i 2 sierpnia można zyskać odpust Porcjunkuli. Jest to odpust zupełny udzielany za pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca św.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

1. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź na I Piątek w czwartek połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 17:00. Do chorych udamy się od godz. 9:00.

1. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 6:30 i 18:00.

1. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Katarzyna Pach, Anna Ortudowska, Elżbieta Filipczyk, Agnieszka Filipczyk, Anna Robaczyńska, Teresa Robaczyńska, Stanisława Piotrowicz.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.