Myśl tygodnia: „Nigdy nie pozwól na to, by złośliwość innych ludzi zabiła w Tobie dobro”.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic Różańca św.

2. We czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. jak w niedziele. Na każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy, składka na misje.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do chorych pojedziemy o godz. 9:00. Spowiedź przed Mszą św. od godz. 16:00. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez naszą młodzież. Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież starszą i przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. W tym roku takie nabożeństwa dla młodzieży będą prowadzone raz w miesiącu, na które już dziś serdecznie zapraszamy młodzież starszą i młodszą, bo każdemu potrzebna jest chwila wytchnienia w ramionach Miłującego Boga Ojca.

4. W Niedzielę święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Składka na inwestycje.

5. W tygodniu będą w dalszym ciągu sprawowane Msze św. wieczorne w intencjach mieszkańców kolejnych rejonów naszej parafii. Po Mszy św. jest adoracja Najśw. Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą wierni ze sobą przynoszą, aby potem pokropić swój dom. Zachęcamy mieszkańców wyznaczonych rejonów, aby w miarę możliwości uczestniczyli we Mszy św.

6. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Stanisława Broszkiewicz, Krystyna Kowal, Tadeusz Mrozowski, Anna Liszka, Dorota Węgrzyn, Maria Górska, Stanisław Broszkiewicz.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i Niedziela”.

8. PZU informuje mieszkańców Zawady i Pogwizdowa, że można ubezpieczyć budynki we wtorek tj. 4 stycznia w godzinach od 9:30 – 13:30 w Szkole w Nieszkowicach Wielkich.