Myśl tygodnia: „Nigdy nie pozwól na to, by złośliwość innych ludzi zabiła w Tobie dobro”.

1. Dzisiaj zmiana tajemnic Różańca św.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. jak w niedziele. Na każdej Mszy św. poświęcenie złota, kadzidła i kredy, składka na misje.

3. W Niedzielę święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia. Składka na inwestycje.

4. W tygodniu będą w dalszym ciągu sprawowane Msze św. wieczorne w intencjach mieszkańców kolejnych rejonów naszej parafii. Po Mszy św. jest adoracja Najśw. Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą wierni ze sobą przynoszą, aby potem pokropić swój dom zamiast kapłana. Zachęcamy mieszkańców wyznaczonych rejonów, aby w miarę możliwości uczestniczyli we Mszy św. również przez Internet.

5. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Dorota Sekuła, Bożena Kaczmarczyk, Lucyna Małek, Lucyna Cieśla, Katarzyna Pach.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Niedziela”.

7. PZU informuje mieszkańców Zawady i Pogwizdowa, że można ubezpieczyć budynki w poniedziałek tj. 4 stycznia w godzinach od 9:30 – 11:00 w Szkole w Nieszkowicach Wielkich.