Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. Zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, następnie spotkanie Grupy Biblijnej.

1. W środę po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej i Zespołu Synodalnego.

1. W czwartek na Drogę Krzyżową zapraszamy dzieci, szczególnie przygotowujące się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie Caritas Parafialnej

1. W sobotę obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

1. W parafii św. Pawła w Bochni będzie kurs przedmałżeński w dniach 25 – 27 marca. Rozpoczęcie o godz. 18:00 w dolnym kościele.

1. Bóg zapłać panu Piotrowi Broszkiewicz i jego pracownikom za wykonanie podbitki na domu parafialnym. Obecnie jesteśmy na etapie układania posadzek.

1. Caritas Diecezji Tarnowskiej włącza się w ogólnopolską akcję PACZKA DLA UKRAINY. Jest to akcja pomocowa skierowana przede wszystkim do rodzin, które pozostają w Ukrainie i wymagają wsparcia w produkty niezbędne do życia, a trudne do zakupienia na miejscu w sytuacji wojny. Na stoliku są do zabrania kartki z artykułami, które można ofiarować i przynieść je do salki na plebanii, następnie będą pakowane i odsyłane dalej.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Za te ofiary została zakupiona Kustodia czyli naczynie do przechowywania Najświętszego Sakramentu. Na nowy tydzień proszeni są: Michalina Masin, Robert Masin, Ewa Puścizna, Maria Godula, Mariola Gadula, Alfreda Kwolek, Marta Korta.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Gość Extra” o Ojcu Pio w cenie 10 zł. oraz „Niedziela”.

1. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 7 zł. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne.

1. Wczoraj w mistrzostwach naszego dekanatu w piłkę nożną Ministranci, Lektorzy Młodsi i Lektorzy Starsi wywalczyli pierwsze miejsca. Gratulujemy naszym Mistrzom.

1. Sołtysi ogłaszają, że I ratę podatku można zapłacić:

– Wola Nieszkowska: w poniedziałek w świetlicy od godz. 16:00 do 20:00,

– Pogwizdów: we wtorek od godz. 8:00 do 11:00 w Domu Ludowym, a od 12:00