Myśl tygodnia: „Modlitwa zbliża do Boga i do drugiego człowieka”.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Gorzkie Żale i Msza św. Przed kościołem zbiórka do puszek na dzieło pomocy misjom.

1. W poniedziałek po Mszy św. modlitwa Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym, a następnie Droga Krzyżowa na zewnątrz, koło Groty, prowadzona przez Grupę Biblijną – serdecznie zapraszamy do udziału.

1. W czwartek na Drogę Krzyżową zapraszamy wszystkie dzieci, a szczególnie z klas trzecich przygotowujące się do I Komunii św. W piątek na Drogę Krzyżową zapraszamy wszystkich.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i w piątek od godz. 16.00.

1. Wyjazd do chorych w piątek od godz. 9:00.

1. Nabożeństwo wynagradzające za grzechy i zniewagi Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy św.

1. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dziękujemy za opiekę nad kościołem, za ofiarę. Na nowy tydzień proszeni są: Alicja Drożdż, Elżbieta Osika, Grzegorz Drożdż, Justyna Drożdż, Bogumiła Michałek, Zofia Bacik, Danuta Piekarczyk.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, na stoliku jest „Gość Niedzielny” i „Niedziela” z ciekawymi artykułami, min. „O roli, jaką bracia zakonni odgrywają we wspólnocie Kościoła”.

1. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 8 zł.